CIEMNIEJSZA STRONA GREYA /premiera/ w Kinie Regis
Początek: 2017-02-24 Koniec: 2017-03-01
Poleć artykuł Twojemu znajomemu

Link do strony zostanie dodany automatycznie.

Kino Regis serdecznie zaprasza na premierowy seans filmowy pt. "Ciemniejsza strona Greya". Film będzie można obejrzeć 17 oraz od 19 do 22 lutego o godz. 18.00 i 20.15, a także od 24 lutego do 1 marca o godz. 18.00.

gatunek: romans /dramat

produkcja: USA

reżyseria: James Foley

obsada: Dakota Johnson, Jamie Dornan, Kim Basinger

Jamie Dornan i Dakota Johnson powracają jako Christian Grey i Anastasia Steele w filmie „Ciemniejsza strona Greya”, drugiej części ekranizacji światowego bestsellera E.L. James. Pierwsza część serii, „Pięćdziesiąt twarzy Greya”, stała się międzynarodowym przebojem, zarabiając na całym świecie ponad 560 milionów dolarów. „Ciemniejsza strona Greya” pokaże nam nieco ciemniejsze oblicze zarówno Christiana, jak i Anastasii…

Kiedy po bolesnym rozstaniu Christian próbuje nakłonić Anę do powrotu, ona stawia nowe warunki. Próby odbudowania związku, zyskania stabilizacji i spokoju torpedują postaci z przeszłości Christiana, które pojawiają się nagle, w najmniej spodziewanych okolicznościach, chcąc rozbić to, co budują młodzi.

W filmie zobaczymy także: Ritę Orę, Maxa Martiniego, Hugh Dancy’ego oraz laureatki Oscara – Kim Basinger i Marcię Gay Harden.

Współredaguj nasz portal Chcesz zgłosić swoją Firmę do bazy adresowej? Widzisz błąd na stronie - napisz do nas!