Pozostałe imprezy Powrót do listy imprez
Teatr Palladium w Oratorium
Początek: 2017-03-21 Koniec: 2017-03-21
Poleć artykuł Twojemu znajomemu

Link do strony zostanie dodany automatycznie.

Teatr Palladium wystąpi w Bochni ze spektaklem „Przebój sezonu” w reżyserii Krzysztofa Jaroszyńskiego. Na scenie zagoszczą: Olga Borys, Ewa Kuklińska, Dariusz Kordek i Maciej Damięcki. Spektakl odbędzie się w Oratorium św. Kingi, we wtorek 21 marca o godz. 18.00

„Przebój sezonu” to komedia o tym, że jednego dnia możesz być na szczycie, a już następnego będziesz na dnie. I nawet nie spodziewasz się, że ktoś przypadkowy będzie spijał nektary twojej kariery. To przedstawienie o tym , że nic nie możesz wiedzieć o swojej przyszłości. Życie wymyśla najdziwniejsze rozwiązania. Nawet nie spodziewasz się jakie!

Daniel Wielorak to uwielbiany aktor-celebryta, znany powszechnie z telewizyjnych reklam. Zarabia ogromne pieniądze, jest oczkiem w głowie pism plotkarskich, prowadzi wystawny dom. Ma piękną, efektowną żonę, bardzo przytomnego impresaria i uległą asystentkę-sekretarkę.

Jego życie wydaje się bajką...do pewnego dnia, gdy przypadkowo do jego willi trafia uciekinier z pobliskiego więzienia.
Niejaki Stasiek, niczym nie wyróżniający się gość, oprócz tego, że jest łudząco podobny do słynnego Daniela Wieloraka. Nie jest to żaden groźny przestępca- to tylko wielokrotny bigamista. Ale w gruncie rzeczy nieporadny życiowo pechowiec. Trafia w ręce (i nie tylko) asystentki Wieloraka- Doroty, która ulega wdziękowi Staśka i wymyśla niezwykły plan.

Bilety w cenie 65 zł i 55 zł do nabycia w sekretariacie Miejskiego Domu Kultury w Bochni i kasie kina Regis.
Więcej szczegółów w sekretariacie MDK Bochnia oraz pod numerem telefonu: 14 611 69 35

Teatr Palladium, Przebój sezonu
Oratorium Św. Kingi w Bochni
21 marca 2017, godz. 18.00Współredaguj nasz portal Chcesz zgłosić swoją Firmę do bazy adresowej? Widzisz błąd na stronie - napisz do nas!