Bocheńska Strefa Aktywności Seniora
Poleć artykuł Twojemu znajomemu

Link do strony zostanie dodany automatycznie.

Stowarzyszenie „Rodzina Kolpinga w Bochni” informuje, że otrzymało dofinansowanie z MPiPS w ramach programu Aktywizacja Społeczna Osób Starszych na realizację nowego projektu pn. „Bocheńska Strefa Aktywności Seniora”.

Projekt skierowany do osób w wieku 60+ , które chcą aktywnie spędzić wolny czas, uczyć się nowych umiejętności,  poznać nowych przyjaciół, podzielić się doświadczeniami wśród swoich rówieśników.

W ramach projektu odbędzie się wiele interesujących zajęć m.in. warsztaty komputerowe cykl spotkań tematycznych oraz integracyjnych. Projekt obejmuje również szereg działań z zakresu kultury - wyjazd do teatru, opery, muzeum (Kraków, Niepołomice), wspólne wyjście do kina jak również i do restauracji.  

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie  www.bochnia.kolping.pl

Projekt realizowany będzie w okresie od czerwca do grudnia b.r.,  zakładamy uczestnictwo 20 osób.  Do projektu „Bocheńska Strefa Aktywności Seniora” zgłaszać się mogą osoby w wieku 60+ (emeryci i renciści)  mieszkańcy miasta i gminy Bochnia.  

Szczegółowe informacje i zapisy w biurze Stowarzyszenia „Rodzina Kolpinga”  w godz. od 10.00 do 17.00 - Bochnia, ul. Wyspiańskiego 25 (dolny kościół św. Pawła Apostoła) lub pod nr tel. 14/635 11 17. 


Zadanie jest dofinansowane ze środków otrzymanych od Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej w ramach Rządowego Programu na rzecz Aktywności Społecznej Osób Starszych na lata 2014-2020.