Centrum Aktywnego Wypoczynku Borek
Poleć artykuł Twojemu znajomemu

Link do strony zostanie dodany automatycznie.

WYPOCZNIJ AKTYWNIE

To największy tego typu ośrodek w Małopolsce!
Centrum Aktywnego Wypoczynku BOREK znajduje się w odległości zaledwie 50 km od Krakowa. To największy tego typu ośrodek w Małopolsce. Szeroka i bardzo różnorodna oferta rekreacyjna daje możliwość aktywnego wypoczynku oraz uprawiania różnych form turystyki. Na terenie obiektu znajdują się: park tematyczny dla dzieci o nazwie "Świat Solnych Skał", stadnina koni, kąpielisko, park linowy, tor gokartowy, tor przeszkód do jazdy quadami, boiska sportowe, a także trasy spacerowe i rowerowe. W oddalonej o ok. 500 m drugiej części obiektu dostępny jest poligon paintballowy.

Malownicze położenie w pobliżu lasu z dala od zabudowań sprawia, że ośrodek idealnie nadaje się zarówno na duży piknik, event firmowy, wycieczkę szkolną, jak również na wakacyjny wypoczynek.

Ośrodek dysponuje nowoczesną bazą noclegową oraz zapleczem konferencyjnym pozwalającym na organizację konferencji, kongresów, wystaw, imprez targowych czy pikników nawet dla kilku tysięcy osób. Do Państwa dyspozycji oddajemy dwie wyjątkowe restauracje, których oferta obejmuje wiele wspaniałych propozycji kuchni polskiej i europejskiej.

Teren ośrodka jest w całości ogrodzony i monitorowany. Kilka parkingów zapewnia odpowiednią przestrzeń dla kilkudziesięciu autokarów i kilkuset samochodów osobowych.

Ośrodek otwarty jest w godzinach od 8.00 do 20.00. Wstęp na teren ośrodka możliwy jest w godzinach otwarcia po wykupieniu biletu. Centrum zastrzega sobie prawo do wprowadzenia ograniczeń w korzystaniu z proponowanych atrakcji.

Centrum Aktywnego Wypoczynku BOREK

Borek 302, 32-765 Rzezawa
T: +48 14 615 27 00
F: +48 14 615 27 04
E: recepcja@centrumborek.pl
www.centrumborek.pl